8% THC-JD + 35% 10-OH BERRY GELATO - EL GRINGO WEED MEDVAPE THC
search
  • 8% THC-JD + 35% 10-OH BERRY GELATO - EL GRINGO WEED MEDVAPE THC

8% THC-JD VAPE BERRY GELATO INDICA 1ml - EL GRINGO

49,55 €

EL GRINGO THC-JD BERRY GELATO

Odkryj nowość na rynku - nasz jednorazowy waporyzator THC-JD o pojemności 2 ml. Berry Gelato, znane również jako "Blueberry Gelato", to hybryda dominująca indica, uzyskana przez skrzyżowanie szczepów Thin Mint Girl Scout Cookies i Blueberry. Ten szczep charakteryzuje się aromatycznymi, owocowymi smakami z ziemistymi nutami.

Rabaty ilościowe

Ilość Unit discount Oszczędzasz
2 5% 4,95 €
3 10% 14,86 €
10 30% 148,64 €
Ilość


Zniżki wolumenowe

Ilość Unit discount Oszczędzasz
2 5% Do %rabatu %
3 10% Do %rabatu %
10 30% Do %rabatu %
 Customer ratings and reviews
Nobody has posted a review yet

Wyprodukowano w UE zgodnie z najwyższymi standardami jakości

Nasz produkt jest wolny od THC, wykonany z najlepszych naturalnych składników. Zawiera czyste, organiczne kannabinoidy i terpeny, bez dodatków. Każda partia jest testowana przez niezależne laboratoria, aby zagwarantować 0,00% THC i najwyższą jakość.

THC-JD - Nowy Wymiar Kannabinoidów

Wśród ponad 100 zidentyfikowanych kannabinoidów w konopiach, THC-JD wyróżnia się swoją unikalną strukturą. Jest to naturalnie występujący fitokannabinoid i wariant THC. Najważniejszą różnicą jest długość jego bocznej łańcuchowej grupy węglowej. THC-JD jest znane z ośmiowęglowego łańcucha, co sugeruje większe powinowactwo do ludzkich receptorów kannabinoidowych. W swojej naturalnej formie występuje w bardzo śladowych ilościach i jest produkowane przez modyfikację CBD.

10-OH - Hydroksylowa Pochodna Hexahydrocannabinolu

10-OH to pochodna hexahydrocannabinolu, występująca w śladowych ilościach w roślinie konopi. W praktyce jest produkowana w laboratorium przez uwodornienie CBD, terpenów lub użycie sztucznych soków żołądkowych.

Oświadczenie:

Produkty są w 100% legalne, wykonane w UE z konopnego CBD. Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Nie nadają się dla kobiet w ciąży i karmiących piersią, aktywnych i zawodowych kierowców oraz operatorów ciężkiego sprzętu. W przypadku nadużycia należy spożyć dużą ilość płynów i jedzenia; ewentualne efekty miną w ciągu kilku godzin. Nie prowadź pojazdów ani nie obsługuj ciężkiego sprzętu po spożyciu. Produkt zgodny z Ustawą nr 167/1998 §5. Przeznaczony do celów przemysłowych, technicznych i ogrodniczych. Nie jest przeznaczony do bezpośredniej konsumpcji ani palenia. Produkt kolekcjonerski. Sprzedaż tylko dla osób powyżej 18 roku życia.

Odkryj EL GRINGO THC-JD BERRY GELATO - Innowacja w Świecie Waporyzacji!

3800236001256
 Reviews

Be the first to write your review !