ROLLING-PAPERS

Odkryj naszą ofertę bibułek i znajdź te, które najbardziej Ci odpowiadają.

Bibułki Vibes Ultra Thin

Dostępne w rozmiarze king size, te wąskie bibułki king size oferują najlepsze doznania smakowe. Złap wibracje!

RAW SLIM ORGANIC KINGSIZE PAPERS

Bibułki Raw Kingsize Slim Organic są wykonane z czystego konopi uprawianych organicznie. Papier konopny jest w 100% wolny od chloru i niebielony, co nadaje mu naturalny, jasnobrązowy kolor. Hybrydowa mieszanka i niebielone włókna skutkują cienkim, złotobrązowym, prawie przezroczystym papierem do palenia. Każda bibułka jest indywidualnie znakowana wodnym znakiem w postaci krzyżyka, co pomaga zapobiegać rozdzieraniu i zapewnia równomierne spalanie.

RAW SLIM BLACK

RAW Black to dwukrotnie prasowany, nadzwyczaj cienki, niebielony papier do palenia, najcieńszy jaki kiedykolwiek został wykonany. Ten unikatowy, ręcznie robiony papier jest produkowany w Alcoy, Hiszpania, kiedy suche wiatry z Walencji sprawiają, że wilgotność jest optymalnie niska. Cienkość tych bibułek RAW Black wymaga zręcznych rąk prawdziwego Mistrza Skręcania.

OCB PREMIUM GOLD SLIM ROLLING-PAPERS

OCB to najstarsza francuska marka papierów do palenia i nie bez powodu są jedną z najpopularniejszych marek od momentu powstania w 1822 roku. Są to super cienkie bibułki, które spalają się równomiernie za każdym razem. Wolno palące się, naturalny len, 100% organiczne, cienkie jak liść z naturalną gumą arabską.

OCB X-PERT SLIM FIT PAPERS

Najcieńsze bibułki OCB. Extra slim fit, gdzie każda bibułka jest znakowana wodnym znakiem w taki sposób, że spala się bardzo równomiernie.

Papierki spalają się bez popiołu, z wyjątkiem cienkiej linii powstałej przez karmelizację krawędzi papieru. Xtreme Slime.

Blazy Susan

Idealne do kreatywnego skręcania, nasze bibułki King Size są doskonałą opcją, gdy standardowe bibułki po prostu nie są wystarczająco duże. Niezależnie od tego, czy skręcasz krzyż czy klasycznego jointa, różowe bibułki King Size są twoim najlepszym przyjacielem i mają prawie podwójną standardową ilość papierów w opakowaniu, bo aż 50 sztuk.

Pay Pay

Wykonane z lucerny, mają bladozielony kolor, ponieważ są niebielone. Te wolno spalające się papierosowe bibułki są następnie wolne od chloru, odporne i bez żadnego posmaku, co zapewnia bardzo przyjemny produkt. Włókno lucerny używane z odnawialnymi energiami, przy użyciu żywicy akacjowej do produkcji gumy arabskiej.

Verve CBD

Dla tych, którzy wolą swoje skręty z CBD, papierki do palenia z CBD od Green Verve są idealnym rozwiązaniem. Każda książeczka zawiera 50 liści, które używają naturalnej gumy jako kleju. Papier jest nasączony CBD. Są dostępne w rozmiarze odpowiadającym standardowemu małemu rozmiarowi 1 1/4, więc są idealne dla osób preferujących mniejsze skręty.

ROLLING-PAPERS

Jest 28 produktów.

Pokazano 1-28 z 28 pozycji